O resorte Resort Levočská Dolina

Resort Levočská Dolina ponúka svojim hosťom široké spektrum služieb počas celého roka. Okrem ubytovania a reštaurácie prevádzkuje aj wellness centrum, biokúpalisko, rybník určený na lov rýb, lyžiarske stredisko, bowling bar a menšiu posilňovňu.

Viac info

Sezónna ponuka Akciové pobyty

Využite z ponuky našich sezónnych pobytov, v balíkoch služieb so vstupmi do kúpaliska, polpenziou alebo ski pasmi. Nechajte sa inšpirovať. 

Viac info

Ubytovanie Penzión & Chaty

Ubytovanie v Levočskej doline sa vyníma v priam nedotknutej prírode. Resort ponúka ubytovanie v 3 chatách a penzióne priamo pod lyžiarskym svahom.

Viac info

Gastronómia Reštaurácia a kaviareň

Výborná kuchyňa a štýlová reštaurácia poskytnú príjemný zážitok z gastronómie. Reštaurácia s výhľadom na lyžiarsky svah prináša pestrú ponuku výborných jedál a špecialít, ktoré nájdete v našom a la carte jedálnom lístku.

Viac info

Prírodné BIO Biokúpalisko 

Areál biokúpaliska Resort Levočská Dolina tvoria 3 nádrže – rybník, kúpacia nádrž a externá biológia. Užite si prírodné kúpanie s doplnkovými službami, stravovaním a detskými atrakciami. 

Viac info

Denné menuAktuálna denná ponuka

Reštaurácia Resort Levočská Dolina sa nachádza v krásnom prostredí Levočských vrchov, len pár kilometrov od historického mesta Levoča. Ponúka pestrú ponuku vynikajúcich jedál a špecialít, ktoré sú pripravované z čerstvých, kvalitných surovín od lokálnych dodávateľov.

Viac info

Relax centrum Wellness & Bazén

Wellness centrum sa nachádza v hlavnej budove Resortu Levočská Dolina. Tvorí ho krytý bazén, 2 sauny (fínska, infra), oddychová miestnosť a ľadové vedro pre prekrvenie organizmu.

Viac info

Prírodné BIO Rybolov

Pre záujemcov o rybolov ponúkame možnosť lovu rýb v rybníku hlbokom maximálne 3 metre. Základným druhom nasadeným v rybníku je pstruh dúhový.

Viac info

Šport Bowling

V popoludňajších a nočných hodinách je pre ubytovaných hostí ako aj širokú verejnosť otvorený bowling bar. Nachádzajú sa v ňom 2 bowlingové dráhy, billiard, šípky, stolný futbal či play station. 

Priestor bowling baru je možné využiť aj na usporiadanie menších rodinných osláv či školení. Maximálna kapacita priestoru v bowling bare je 40 ľudí.

 
Viac info

Cyklistika Bicykle a kolobežky

Preferujete aktívny oddych? V tom prípade sú pre vás cyklotrasy v okolí Levočskej Doliny ako stvorené. Strávte príjemné a spoločné chvíle s rodinou a priateľmi športovo. Okolie Levočských vrchov ponúka trasy pre rekreačných, ale aj pre pokročilých cyklistov. Nachádzajú sa tu horské, ale aj cestné trasy, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Viac info

Lyžovanie a snowboard Lyžiarske centrum

Lyžiarske stredisko Resortu Levočská Dolina je vhodné pre náročných aj menej zdatných lyžiarov. Tvoria ho 4 zjazdovky (detská 270 m, pretekárska 850 m, rodinná 1050 m a traverz 1130 m), ktoré sú pravidelne upravované a zasnežované technickým snehom. 

Viac info

Skupinové podujatia Rodinné a firemné podujatia

Resort Levočská dolina ponúka ideálny priestor na organizovanie malých a stredne veľkých rodinných aj firemných akcií a eventov. K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 70 osôb, bowling s kapacitou 40 osôb, salónik s kapacitou 10 osôb a reštaurácia SKI s kapacitou 100 osôb.

 
Viac info

Ponuka práce Kariéra

Resort Levočská Dolina je stále sa rozvíjajúci Resort a dobré meno staviame na kvalitných službách. 

 

Viac info

Kontatné údaje Kontakt

Recepcia rezortu nie je k dispozícii nepretržite. Sme vám však kedykoľvek k dispozícii na kontaktných číslach a e-mailoch a dostupnosť ubytovacích kapacít si môžete po novom overiť aj online na našom webe. 

Viac info
LEVOČA

Svadby a eventy

Resort Levočská Dolina

Svadby a eventy

Užite si svoj veľký deň v nádhernom prostredí Levočských vrchov.

Resort Levočská Dolina vám ponúka jedinečnú príležitosť usporiadať nezabudnuteľnú svadbu.

 

 

Priestory Resortu Levočská Dolina sú ideálne pre svadbu, ktorá bude odrážať váš jedinečný štýl.Obrad v prírode s výhľadom na hory.

Náš tím profesionálov vám pomôže naplánovať každú maličkosť vašej svadby. Zabezpečíme vám všetko, čo potrebujete, od jedla a pitia až po dekorácie.

Váš svadobný deň bude nezabudnuteľným zážitkom pre vás aj pre vašich hostí. Resort Levočská Dolina vám pomôže vytvoriť svadbu vašich snov.

Tu sú niektoré z výhod svadby v Resorte Levočská Dolina:

  • Krásne prostredie: Levočské vrchy sú nádhernou kulisou pre svadbu.
  • Obrad v prírode pod holým nebom: Romantika v prírode a vyslovenie spoločného ÁNO.
  • Profesionálny tím: Náš tím profesionálov vám pomôže naplánovať každú maličkosť vašej svadby.
  • Zážitková dovolenka: Vaši hostia si budú môcť užiť krásne prostredie a aktivity, ktoré Resort Levočská Dolina ponúka aj s ubytovaním.

Kontaktujte nás ešte dnes a začnite plánovať svadbu svojich snov.

Kapacita sály 70 osôb.

 

Cenník služieb a prenájmu priestorov

prenájom reštaurácie..........................45€/h

prenájom bowling...............................30€/h

prenájom sálonik................................20€/h

prenájom altánok...................................50€

prenájom návlekov .............................3€/ks

znečistenie...........................................180€

výzdoba................................................150€

Svadby a oslavy

Svadba je výnimočnou udalosťou v každej rodine. Naším poslaním je zhmotniť všetky vaše sny a túžby, tak aby ste boli spokojní nielen vy, ale aj vaši hostia. Prežite u nás nezabudnuteľný svadobný deň.

Viac info

Teambuilding a firemné akcie

Zohraný tím, sen každého manažéra. Ako to dosiahnuť? Jednou z možností je vhodne naplánovaný a zrealizovaný teambuilding. 

Viac info

Školenia a kongresy

Resort Levočská dolina ponúka ideálny priestor na organizovanie malých a stredne veľkých kongresov, firemných akcií či eventov. K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 70 osôb, bowling s kapacitou 40 osôb, salónik s kapacitou 10 osôb a reštaurácia SKI s kapacitou 100 osôb.

Viac info

Atrakcie a zážitky

Výborná lokalita Vám prináša nekonečné možnosti aktivít a zážitkových výletov v blízkom okolí a v samotnej Levočskej Doline.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím