O resorte Resort Levočská Dolina

Resort Levočská Dolina ponúka svojim hosťom široké spektrum služieb počas celého roka. Okrem ubytovania a reštaurácie prevádzkuje aj wellness centrum, biokúpalisko, rybník určený na lov rýb, lyžiarske stredisko, bowling bar a menšiu posilňovňu.

Viac info

Sezónna ponuka Akciové pobyty

Využite z ponuky našich sezónnych pobytov, v balíkoch služieb so vstupmi do kúpaliska, polpenziou alebo ski pasmi. Nechajte sa inšpirovať. 

Viac info

Ubytovanie Penzión & Chaty

Ubytovanie v Levočskej doline sa vyníma v priam nedotknutej prírode. Resort ponúka ubytovanie v 3 chatách a penzióne priamo pod lyžiarskym svahom.

Viac info

Gastronómia Reštaurácia a kaviareň

Výborná kuchyňa a štýlová reštaurácia poskytnú príjemný zážitok z gastronómie. Reštaurácia s výhľadom na lyžiarsky svah prináša pestrú ponuku výborných jedál a špecialít, ktoré nájdete v našom a la carte jedálnom lístku.

Viac info

Denné menuAktuálna denná ponuka

Reštaurácia Resort Levočská Dolina sa nachádza v krásnom prostredí Levočských vrchov, len pár kilometrov od historického mesta Levoča. Ponúka pestrú ponuku vynikajúcich jedál a špecialít, ktoré sú pripravované z čerstvých, kvalitných surovín od lokálnych dodávateľov.

Viac info

Relax centrum Wellness & Bazén

Wellness centrum sa nachádza v hlavnej budove Resortu Levočská Dolina. Tvorí ho krytý bazén, 2 sauny (fínska, infra), oddychová miestnosť a ľadové vedro pre prekrvenie organizmu.

Viac info

Šport Bowling

V popoludňajších a nočných hodinách je pre ubytovaných hostí ako aj širokú verejnosť otvorený bowling bar. Nachádzajú sa v ňom 2 bowlingové dráhy, billiard, šípky, stolný futbal či play station. 

Priestor bowling baru je možné využiť aj na usporiadanie menších rodinných osláv či školení. Maximálna kapacita priestoru v bowling bare je 40 ľudí.

 
Viac info

Cyklistika Bicykle a kolobežky

Preferujete aktívny oddych? V tom prípade sú pre vás cyklotrasy v okolí Levočskej Doliny ako stvorené. Strávte príjemné a spoločné chvíle s rodinou a priateľmi športovo. Okolie Levočských vrchov ponúka trasy pre rekreačných, ale aj pre pokročilých cyklistov. Nachádzajú sa tu horské, ale aj cestné trasy, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Viac info

Lyžovanie a snowboard Lyžiarske centrum

Lyžiarske stredisko Resortu Levočská Dolina je vhodné pre náročných aj menej zdatných lyžiarov. Tvoria ho 4 zjazdovky (detská 270 m, pretekárska 850 m, rodinná 1050 m a traverz 1130 m), ktoré sú pravidelne upravované a zasnežované technickým snehom. 

Viac info

Skupinové podujatia Rodinné a firemné podujatia

Resort Levočská dolina ponúka ideálny priestor na organizovanie malých a stredne veľkých rodinných aj firemných akcií a eventov. K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 70 osôb, bowling s kapacitou 40 osôb, salónik s kapacitou 10 osôb a reštaurácia SKI s kapacitou 100 osôb.

 
Viac info

Ponuka práce Kariéra

Resort Levočská Dolina je stále sa rozvíjajúci Resort a dobré meno staviame na kvalitných službách. 

 

Viac info

Kontatné údaje Kontakt

Recepcia rezortu nie je k dispozícii nepretržite. Sme vám však kedykoľvek k dispozícii na kontaktných číslach a e-mailoch a dostupnosť ubytovacích kapacít si môžete po novom overiť aj online na našom webe. 

Viac info
LEVOČA

Rybník a rybolov

Resort Levočská Dolina

Rybník a rybolov

Pre záujemcov o rybolov ponúkame možnosť lovu rýb v rybníku hlbokom maximálne 3 metre. Základným druhom nasadeným v rybníku je pstruh dúhový. Ryby sú chované prirodzeným spôsobom, ako krmivo sa používa jelšovka a hrúz.

Ryby sa kvôli udržiavaniu kondície vody v rybníku lovia na umelé návnady. Pri prenajatí udice obdrží klient aj podberák, pean (kliešte na vyťahovanie háčikov) a umelé návnady (požadovaný spôsob lovu). V zariadení sa nachádza aj priestor na čistenie rýb, zákazník si rybu môže spracovať sám, prípadne čistenie vykoná náš zamestnanec. Odpad z rýb sa likviduje v súlade s platnými legislatívnymi predpismi.

Pre lov rýb nie je potrebný rybársky lístok, personál podáva rady a poskytuje zaškolenie aj pre úplných začiatočníkov. Po výlove rýb si zákazník rybu odkupuje prípadne si ju môže priamo v areáli biokúpaliska ugrilovať. Ak si zákazník nechce ulovené ryby grilovať sám, radi vám ich pripravíme my.

V prípade zlého počasia ZATVORENÉ

Prosím kontaktujte nás telefonicky: 0911 789 636

Cenník

položka cena
lov rýb počas otváracích hodín areálu 5 € / osoba / hodina
lov rýb mimo otváracích hodín areálu / 1- 6 / osôb 35 € / hodina
doprovod 2 € / osoba / hodina
požičanie udice - udica, umelá návnada, pean 5 € / hodina
ryba 10,90 € / kg
čistenie ryby 4 € / kg
špeciálna návnada / prívlačová / v prípade straty 5 € / ks
drevené uhlie - ak si klient griluje sám 3 € / kg
ugrilovanie ulovených rýb 10 € / ryba

 

 

 

 

 

 

 

Externá biológia 

Externá biológia zabezpečuje bezproblémový chod biokúpaliska a likvidáciu vyprodukovaných nečistôt. Hrubé nečistoty sú odstraňované samočistiacim filtrom. Jemné nečistoty sa odstraňujú biologickým procesom – prostredníctvom koreňovej sústavy rastlín a filtráciou cez štrk.

Garantujeme najlepšiu cenu!

Cena dňa70 €izba/noc

Rezervovať

Najvýhodnejšie ponuky na webe

Okamžité potvrdenie pobytu

Bezpečná online platba

Atrakcie a zážitky

Výborná lokalita Vám prináša nekonečné možnosti aktivít a zážitkových výletov v blízkom okolí a v samotnej Levočskej Doline.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím