O resorte Resort Levočská Dolina

Resort Levočská Dolina ponúka svojim hosťom široké spektrum služieb počas celého roka. Okrem ubytovania a reštaurácie prevádzkuje aj wellness centrum, biokúpalisko, rybník určený na lov rýb, lyžiarske stredisko, bowling bar a menšiu posilňovňu.

Viac info

Sezónna ponuka Akciové pobyty

Využite z ponuky našich sezónnych pobytov, v balíkoch služieb so vstupmi do kúpaliska, polpenziou alebo ski pasmi. Nechajte sa inšpirovať. 

Viac info

Ubytovanie Penzión & Chaty

Ubytovanie v Levočskej doline sa vyníma v priam nedotknutej prírode. Resort ponúka ubytovanie v 3 chatách a penzióne priamo pod lyžiarskym svahom.

Viac info

Gastronómia Reštaurácia a kaviareň

Výborná kuchyňa a štýlová reštaurácia poskytnú príjemný zážitok z gastronómie. Reštaurácia s výhľadom na lyžiarsky svah prináša pestrú ponuku výborných jedál a špecialít, ktoré nájdete v našom a la carte jedálnom lístku.

Viac info

Prírodné BIO Biokúpalisko 

Areál biokúpaliska Resort Levočská Dolina tvoria 3 nádrže – rybník, kúpacia nádrž a externá biológia. Užite si prírodné kúpanie s doplnkovými službami, stravovaním a detskými atrakciami. 

Viac info

Denné menuAktuálna denná ponuka

Reštaurácia Resort Levočská Dolina sa nachádza v krásnom prostredí Levočských vrchov, len pár kilometrov od historického mesta Levoča. Ponúka pestrú ponuku vynikajúcich jedál a špecialít, ktoré sú pripravované z čerstvých, kvalitných surovín od lokálnych dodávateľov.

Viac info

Relax centrum Wellness & Bazén

Wellness centrum sa nachádza v hlavnej budove Resortu Levočská Dolina. Tvorí ho krytý bazén, 2 sauny (fínska, infra), oddychová miestnosť a ľadové vedro pre prekrvenie organizmu.

Viac info

Prírodné BIO Rybolov

Pre záujemcov o rybolov ponúkame možnosť lovu rýb v rybníku hlbokom maximálne 3 metre. Základným druhom nasadeným v rybníku je pstruh dúhový.

Viac info

Šport Bowling

V popoludňajších a nočných hodinách je pre ubytovaných hostí ako aj širokú verejnosť otvorený bowling bar. Nachádzajú sa v ňom 2 bowlingové dráhy, billiard, šípky, stolný futbal či play station. 

Priestor bowling baru je možné využiť aj na usporiadanie menších rodinných osláv či školení. Maximálna kapacita priestoru v bowling bare je 40 ľudí.

 
Viac info

Cyklistika Bicykle a kolobežky

Preferujete aktívny oddych? V tom prípade sú pre vás cyklotrasy v okolí Levočskej Doliny ako stvorené. Strávte príjemné a spoločné chvíle s rodinou a priateľmi športovo. Okolie Levočských vrchov ponúka trasy pre rekreačných, ale aj pre pokročilých cyklistov. Nachádzajú sa tu horské, ale aj cestné trasy, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Viac info

Lyžovanie a snowboard Lyžiarske centrum

Lyžiarske stredisko Resortu Levočská Dolina je vhodné pre náročných aj menej zdatných lyžiarov. Tvoria ho 4 zjazdovky (detská 270 m, pretekárska 850 m, rodinná 1050 m a traverz 1130 m), ktoré sú pravidelne upravované a zasnežované technickým snehom. 

Viac info

Skupinové podujatia Rodinné a firemné podujatia

Resort Levočská dolina ponúka ideálny priestor na organizovanie malých a stredne veľkých rodinných aj firemných akcií a eventov. K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 70 osôb, bowling s kapacitou 40 osôb, salónik s kapacitou 10 osôb a reštaurácia SKI s kapacitou 100 osôb.

 
Viac info

Ponuka práce Kariéra

Resort Levočská Dolina je stále sa rozvíjajúci Resort a dobré meno staviame na kvalitných službách. 

 

Viac info

Kontatné údaje Kontakt

Recepcia rezortu nie je k dispozícii nepretržite. Sme vám však kedykoľvek k dispozícii na kontaktných číslach a e-mailoch a dostupnosť ubytovacích kapacít si môžete po novom overiť aj online na našom webe. 

Viac info
LEVOČA

Lyžiarske stredisko

Resort Levočská Dolina

Lyžiarske stredisko

o

Otváracie hodiny                                                                              

Zatvorené

Výška snehu - detská 270 m,

 

Výška snehu - pretekárska 850 m

 

Výška snehu - rodinná 1050 m a traverz 1130 m

 

Lavínové nebezpečenstvo

 

Stav snehu

 

Stav snehu - čiastočne

 

Stav zjazdoviek

Zatvorené

Posledné sneženie

 

 

 

 

Ďakujeme za krásnu lyžiarsku sezónu v Levočskej Doline!

Vážení lyžiari a snowboardisti,

Aj napriek vrtochom počasia ste nám ukázali vašu priazeň a za to vám patrí naše veľké ĎAKUJEME!

Vážime si každú vašu návštevu a teší nás, že ste si u nás užili zimné radovánky a strávili ste tu príjemné chvíle oddychu a zábavy.

Pre nepriazeň počasia sme nútení lyžiarsku sezónu 2023/2024 predčasne UKONČIŤ.

Už teraz sa tešíme na opätovné stretnutie s vami v ďalšej sezóne 2024/2025, ktorá nám snáď prinesie vytúženú nádielku snehu a ideálneho počasia. 

Sledujte nás na sociálnych sieťach a webovej stránke, aby ste boli informovaní o aktuálnych novinkách a pripravovaných akciách.

S pozdravom,

Tím Lyžiarskeho strediska Levočská Dolina

 

 

 

Lyžiarske stredisko Resortu Levočská Dolina je vhodné pre náročných aj menej zdatných lyžiarov. Tvoria ho 4 zjazdovky (detská 270 m, pretekárska 850 m, rodinná 1050 m a traverz 1130 m), ktoré sú pravidelne upravované a zasnežované technickým snehom.

Počas zimnej sezóny sú v prevádzke 4 lyžiarske vleky: H 130 - 850 m, H 130 - 713 m, P - 210 m a detský lanový vlek - 60 m. 
Pre lyžiarov sú k dispozícií bezplatné parkoviská, lyžiarska škola a škôlka, servis či požičovňa lyží. Pod svahom sa nachádza aj reštaurácia a zrubový bar. Pri dennom aj večernom lyžovaní potešia lyžiarov krásne výhľady nielen na okolitú prírodu, ale aj vzdialené Tatry. 

Resort Levočská Dolina predstavuje nový cenník skipasov na zimnú lyžiarsku sezónu 2023/2024. Nové ceny sú zamerané na to, aby boli dostupnejšie pre všetkých lyžiarov a snowboardistov. Pre deti do 5 rokov je lyžovanie naďalej bezplatné. Okrem denných skipasov sú v ponuke aj viacdenné a sezónne skipasy.

Akciové balíky

Rezervácia celosezónnych skipasov

Skipass eshop

 
 
       Lyžiarske výcviky v srdci Levoče v Resorte Levočská Dolina pre základné a stredné školy v zime 2024/2025 
Hľadáte pre svoju školu bezpečné a zábavné lyžiarske výcviky v srdci Levoče?

Resort Levočská Dolina ponúka školám možnosť absolvovať lyžiarske výcviky v malebnom prostredí Levočských vrchov. Ubytovanie rovno pod svahom a oveľa viac.

Viac informácií vám radi poskytneme emailom: marketing@levocskadolina.sk alebo na tel. čísle +421 911 789 636.

 

 

 

 

Garantujeme najlepšiu cenu!

Cena dňa70 €izba/noc

Rezervovať

Najvýhodnejšie ponuky na webe

Okamžité potvrdenie pobytu

Bezpečná online platba

Atrakcie a zážitky

Výborná lokalita Vám prináša nekonečné možnosti aktivít a zážitkových výletov v blízkom okolí a v samotnej Levočskej Doline.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím