Ubytovanie

LAST MINUTE pobyt počas jarných prázdnin

LAST MINUTE pobyt počas jarných prázdnin

LAST MINUTE ponuka na pobyt počas jarných prázdnin ...

Penzióny Romančina, Polianka, Skalka

Resort Levočská Dolina poskytuje ubytovanie v 4 budovách – penzióny Polianka, Romančina, Skalka – penzióny v blízkosti hlavnej budovy a penzión SKI (priamo pod lyžiarskym svahom). Celková kapacita ubytovania je 74 lôžok.

Romančina, Polianka a Skalka sú tri samostatné penzióniky, ktoré sú v bezprostrednej blízkosti hlavnej budovy. Medzi Poliankou a Romančinou sa nachádza altánok s vonkajším posedením a krbom, vhodný pre usporiadanie grilovačky či varenie kotlíkového guľášu.

Vnútorné vybavenie

Každý z penziónov má kapacitu 16 pevných lôžok a 4 prístelky. Izby sú vybavené sociálnym zariadením, televízorom a samozrejmosťou je prístup na WIFI. Na prízemí sa nachádza spoločná kuchynka (riady, príbor, chladnička, mikrovlnka, umývačka riadu). V izbách č. 1-4 a 7 sa nachádzajú dve pevné lôžka, izby č. 5 a 6 majú dve pevné lôžka a jednu prístelku. Poslednou izbou je apartmán s dvomi pevnými lôžkami a dvoma prístelkami. V apartmáne sa okrem sociálneho zariadenia, TV a pripojenia na WIFI nachádza aj kuchynka, krb a balkón.Fotogaléria