O resorte Resort Levočská Dolina

Resort Levočská Dolina ponúka svojim hosťom široké spektrum služieb počas celého roka. Okrem ubytovania a reštaurácie prevádzkuje aj wellness centrum, biokúpalisko, rybník určený na lov rýb, lyžiarske stredisko, bowling bar a menšiu posilňovňu.

Viac info

Sezónna ponuka Akciové pobyty

Využite z ponuky našich sezónnych pobytov, v balíkoch služieb so vstupmi do kúpaliska, polpenziou alebo ski pasmi. Nechajte sa inšpirovať. 

Viac info

Ubytovanie Penzión & Chaty

Ubytovanie v Levočskej doline sa vyníma v priam nedotknutej prírode. Resort ponúka ubytovanie v 3 chatách a penzióne priamo pod lyžiarskym svahom.

Viac info

Gastronómia Reštaurácia a kaviareň

Výborná kuchyňa a štýlová reštaurácia poskytnú príjemný zážitok z gastronómie. Reštaurácia s výhľadom na lyžiarsky svah prináša pestrú ponuku výborných jedál a špecialít, ktoré nájdete v našom a la carte jedálnom lístku.

Viac info

Prírodné BIO Biokúpalisko 

Areál biokúpaliska Resort Levočská Dolina tvoria 3 nádrže – rybník, kúpacia nádrž a externá biológia. Užite si prírodné kúpanie s doplnkovými službami, stravovaním a detskými atrakciami. 

Viac info

Relax centrum Wellness & Bazén

Wellness centrum sa nachádza v hlavnej budove Resortu Levočská Dolina. Tvorí ho krytý bazén, 2 sauny (fínska, infra), oddychová miestnosť a ľadové vedro pre prekrvenie organizmu.

Viac info

Lyžovanie a snowboard Lyžiarske centrum

Lyžiarske stredisko Resortu Levočská Dolina je vhodné pre náročných aj menej zdatných lyžiarov. Tvoria ho 4 zjazdovky (detská 270 m, pretekárska 850 m, rodinná 1050 m a traverz 1130 m), ktoré sú pravidelne upravované a zasnežované technickým snehom. 

Viac info

Skupinové podujatia Rodinné a firemné podujatia

Resort Levočská dolina ponúka ideálny priestor na organizovanie malých a stredne veľkých rodinných aj firemných akcií a eventov. K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 70 osôb, bowling s kapacitou 40 osôb, salónik s kapacitou 10 osôb a reštaurácia SKI s kapacitou 100 osôb.

Viac info

Kontatné údaje Kontakt

Recepcia rezortu nie je k dispozícii nepretržite. Sme vám však kedykoľvek k dispozícii na kontaktných číslach a e-mailoch a dostupnosť ubytovacích kapacít si môžete po novom overiť aj online na našom webe. 

Viac info
LEVOČA

Biokúpalisko a rybolov

Resort Levočská Dolina

Biokúpalisko a rybolov

Areál biokúpaliska Resort Levočská Dolina tvoria 3 nádrže – rybník, kúpacia nádrž a externá biológia. V areáli sa nachádzajú 2 bufety, prezliekarne, sociálne zariadenia, pieskovisko pre deti (šmýkalka, hojdačka) a trampolína. 

Počas letnej sezóny sa na pódiu usporadúvajú rôzne hudobné akcie spojené s grilovaním či varením gulášu.

Biokúpalisko 

Biokúpalisko Levočská Dolina je jedným z najmladších kúpalísk svojho druhu na Slovensku. Detská zóna v bazéne dosahuje hĺbku max. 90 cm, vstupná zóna má protišmykový podklad. Plavecká zóna dosahuje max. 220 cm. Objem kúpacej nádrže je 1800 m3. Po okraji kúpacej nádrže sa nachádzajú plytké štrkové zóny, cez ktoré sa voda prečerpáva do externej biológie. Vďaka prečerpávaniu vody sa dosahuje požadovaná kvalita a čistota vody. Povrchové nečistoty sa odstraňujú funkčnými skimmrami, správnu kondíciu vody a funkčnosť biológie dopĺňa prevzdušňovací systém. Pravidelné merania vody technikom a Úradom verejného zdravotníctva sú garanciou kvality a nezávadnosti vody. Teplota vody závisí od teploty ovzdušia a počasia, jej hodnota sa pohybuje medzi 22-26°C.

Cenník

 

Celodenný lístok

Poobedný lístok

dospelá osoba

12,00 €

8,00 €

dieťa 3 - 12 rokov

6,50 €

4,00 €

senior nad 65 rokov

6,50 €

4,00 €

ZŤP

5,00 €

3,00 €

ITIC, ISIC

6,50 €

4,00 €

sprievod ZŤP

6,50 €

4,00 €

držiteľ Jánskeho plakety

6,50 €

4,00 €

     

Rodinné balíky

   

2 dospelí a 1 dieťa

25,00 €

 

2 dospelí a 2 deti

27,00 €

 

2 dospelí a 3 deti

29,00 €

 
     

Skupinová zľava - nad 20 osôb, zľava 10 % z celodenného vstupu

   
     

Prenájom lehátok

   

1 slnečník

5,00 €

 

1 lehátko

5,00 €

 

1 slnečník a 2 lehátka

13,00 €

 

Rybník 

Pre záujemcov o rybolov ponúkame možnosť lovu rýb v rybníku hlbokom maximálne 3 metre. Základným druhom nasadeným v rybníku je pstruh dúhový. Ryby sú chované prirodzeným spôsobom, ako krmivo sa používa jelšovka a hrúz. Ryby sa kvôli udržiavaniu kondície vody v rybníku lovia na umelé návnady. Pri prenajatí udice obdrží klient aj podberák, pean (kliešte na vyťahovanie háčikov) a umelé návnady (požadovaný spôsob lovu). V zariadení sa nachádza aj priestor na čistenie rýb, zákazník si rybu môže spracovať sám, prípadne čistenie vykoná náš zamestnanec. Odpad z rýb sa likviduje v súlade s platnými legislatívnymi predpismi. Pre lov rýb nie je potrebný rybársky lístok, personál podáva rady a poskytuje zaškolenie aj pre úplných začiatočníkov. Po výlove rýb si zákazník rybu odkupuje prípadne si ju môže priamo v areáli biokúpaliska ugrilovať. Ak si zákazník nechce ulovené ryby grilovať sám, radi vám ich pripravíme my. 

Cenník

položka

cena

lov rýb počas otváracích hodín areálu

5 € / osoba / hodina

lov rýb mimo otváracích hodín areálu / 1- 6 / osôb

35 € / hodina

požičanie udice - udica, umelá návnada, pean

5 € / hodina

ryba

10,90 € / kg

čistenie ryby

4 € / kg

špeciálna návnada / prívlačová / v prípade straty

5 € / ks

drevené uhlie - ak si klient griluje sám

3 € / kg

ugrilovanie ulovených rýb

10 € / ryba

Externá biológia 

Externá biológia zabezpečuje bezproblémový chod biokúpaliska a likvidáciu vyprodukovaných nečistôt. Hrubé nečistoty sú odstraňované samočistiacim filtrom. Jemné nečistoty sa odstraňujú biologickým procesom – prostredníctvom koreňovej sústavy rastlín a filtráciou cez štrk.

 
Garantujeme najlepšiu cenu!

Cena dňa60 €izba/noc

Rezervovať

Najvýhodnejšie ponuky na webe

Okamžité potvrdenie pobytu

Bezpečná online platba

Atrakcie a zážitky

Výborná lokalita Vám prináša nekonečné možnosti aktivít a zážitkových výletov v blízkom okolí a v samotnej Levočskej Doline.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím