Jarná ponuka Resortu Levočská Dolina

Jarná ponuka Resortu Levočská Dolina


Jarná ponuka Resortu Levočská Dolina

Chceli by ste počas jarného obdobia navštíviť niektorý z krásnych kútov Slovenska, no neviete sa rozhodnúť kam sa vybrať?

V Resorte Levočská Dolina sme pre Vás pripravili množstvo zaujímavých jarných pobytov a akcií, ktoré by bol hriech nevyužiť!

Wellness akcia 1+1=1

Počas mesiaca marec platí akcia na vstup do wellness, ktorá sa rozhodne oplatí. Jedna platiaca osoba si môže so sebou zobrať druhú osobu grátis. Stačí si zakúpiť vstup do wellness na 2 hodiny za 12 Eur a druhá osoba dostane vstup úplne ZADARMO! Podrobnosti o akcií 1+1, kontakt na rezervácie a informácie o wellness centre nájdete na našej web stránke.

Wellness a večera pre dvoch
Únava trápi v jarnom období množstvo ľudí. Čo tak dopriať si relax vo wellness centre a potom si dobiť energiu chutnou večerou? Do konca júna u nás môžete využiť akciovú ponuku "wellness a večera". V cene 35 Eur je zahrnutý 2-hodinový vstup do wellness pre 2 osoby (relaxačný bazén s protiprúdom, sauny - fínska, parná, infra, pitný režim, osuška + plachta) a skvelé jedlo Ribs&Fries pre dvoch (marinované rebierka, americké zemiaky, dressing). Viac informácií sa dozviete v našom eshope.

Bowling a MIX GRIL tanier pre 4 osoby

Kam sa ísť zabaviť s priateľmi? Zoberte ich na bowling do Levočskej Doliny a vychutnajte si mix gril tanier pozostávajúci z rôznych druhov mäsa, prílohy a oblôh. Do konca júna u nás môžete využiť akciovú ponuku na hru bowling a večeru pre skupinu. V cene 59 Eur je zahrnutá 1 hodina hry bowling a MIX GRIL tanier pre 4 osoby (bravčové rebierka, bravčové koleno, kuracie stehná, kuracie krídla, hranolky, cibuľové krúžky, feferóny, baranie rohy, dressing). Viac o akcií bowling a večera nájdete v našom eshope.

Pobytové balíčky

Resort Levočská Dolina sa nachádza v príjemnom prírodnom prostredí len 6 km od centra mesta Levoča. Návštevníci zariadenia môžu využiť množstvo aktivít, ktoré poloha resortu ponúka, či už sa jedná o turistiku, cykloturistiku, návštevu blízkej Levoče, Mariánskej Hory, Spišského hradu či iných prírodných a kultúrnych pamiatok v okolí. Okrem toho majú hostia možnosť využiť služby, ktoré sú v resorte dostupné - wellness, masáže, požičovňa bicyklov (horských aj elektrických), bowling, biliard, posilňovňa, rybolov a v letnom období biokúpalisko. Na všetky pobyty, ktoré Resort Levočská Dolina ponúka (či už pripravené pobytové balíky alebo balíky vyhotovené na mieru a požiadavku zákazníka), je možné využiť PRÍSPEVOK NA REKREÁCIU OD ZAMESTNÁVATEĽA. Aké pobytové balíky sa nachádzajú v aktuálnej ponuke?

Pobyt s neobmedzeným vstupom do wellness a dieťaťom do 12 rokov GRÁTIS

Oddych v Levočskej Doline pre 2 osoby s polpenziou, neobmedzeným vstupom do wellness centra, dieťaťom do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu grátis a jedným dieťaťom na prístelke do 12 rokov zadamo, to je wellness pobytový balíček. Rezervujte si pobyt na 2, 3 či viac nocí a užívajte si relax plnými dúškami.

Veľkonočný pobyt v Resorte Levočská Dolina

Uvažovali ste už nad tým, kde budete tráviť Veľkú noc? Resort Levočská Dolina Vám ponúka bohatý pobytový balíček, vďaka ktorému sa určite nebudete nudiť. Polpenzia, welcome drink, sobotný hudobný večer, tradičné veľkonočné raňajky na Veľkonočný pondelok, darček na izbe a samozrejme neobmedzený vstup do wellness. Strávte sviatky jari v blízkosti Levoče a navštívte kultúrne a prírodné krásy v okolí.

Tajomstvá Levočských vrchov zo sedla bicykla
Cykloturistika je čoraz viac obľúbenou záľubou. Levočské vrchy ponúkajú cyklistom množstvo upravovaných cykotrás vedúcich k rôznym prírodným krásam, nádherným výhľadom či zvyškom stavieb bývalého vojenského obvodu Javorina. Po výdatných raňajkách stačí už len sadnúť bicykel, vziať so sebou cyklomapu a túlať sa po značených cyklotrasách. Po cykloturistike Vás isto poteší relax vo wellness a samozrejme chutná večera. To všetko ponúka balík Tajomstvá Levočských vrchov zo sedla bicykla. Cyklopobyt je možné rezervovať do konca júna, pričom v termíne 10.5. - 12.5. Vám ponúkame možnosť využiť cykloturistiku so sprievodcom v cene pobytu!


Mali by ste záujem o prípravu cenovej ponuky pobytu na mieru prípadne by ste u nás chceli usporiadať oslavu, firemnú akciu či skupinový pobyt ? Kontaktujte nás:

Recepcia: 0911 789 636, recepcia@levocskadolina.sk - individuálne ponuky na pobyty, všeobecné informácie

F&B manager: 0911 789 635, asistent.manager@levocskadolina.sk - oslavy, svadby, školenia, firemné akcie

Marketing manager: 0911 015 952, marketing@levocskadolina.sk - skupinové pobyty, teambuildingy