Elektronické dobíjanie skipassov s hodinou lyžovania GRÁTIS

Elektronické dobíjanie skipassov s hodinou lyžovania GRÁTIS


Elektronické dobíjanie skipassov s hodinou lyžovania GRÁTIS

Minulý rok sme uviedli do prevádzky možnosť dobíjania skipassov online. Tento rok sme službu skvalitnili (nové siete a nové zariadenia), a preto si BONUS v podobe hodiny lyžovania GRÁTIS môžete užívať bez problémov aj tento rok! Dobíjať je možné 1, 3 a 5-hodinové lístky, celodenné lístky ako aj skipassy na večerné lyžovanie!

Ako si dobiť skipass cez internet

Dôležité je vlastniť skipass s WTP číslom. Tento skipass je možné zakúpiť u nás v SKI pokladni v sume 3 Eur. Ak vlastníte starý skipass, môžete si ho na pokladni bezplatne vymeniť za nový skipass s WTP číslom.

Na stránke http://levocskadolina.eskipass.sk/ si potom vyberiete:

- Typ osoby (dospelý, dieťa)

- Druh skipassu (1 hodina, 3 hodiny, 5 hodín, celý deň, večerné lyžovanie

- Dátum, kedy chcete skipass využiť

Po zadaní týchto informácií kliknete na Zistiť cenu a zadajte Číslo karty WTP. Po zadaní čísla z Vašej karty budete presmerovaní na uskutočnenie platby - na výber máte možnosti: 

- platobná karta- dobitie okamžite

- bankový prevod- dobitie od 24 hodín, v prípade sviatkov či víkendov do 3 dní

- iné formy (GoPay, Bitcoin a iné)

Ak Vám bude po zadaní WTP čísla vypísané chybné hlásenie,musíte v spodnej časti stránky potvrdiť používanie súborov cookies kliknutím na možnosť ,,V poriadku". Po uskutočnení platby Vám na zadaný e-mail prídu 2 správy - Potvrdenie a Informácia o Vašej platbe, kde zistite, či už bola platba uskutočnená. Na základe týchto e-mailov viete, že Váš skipass bol úspešne dobitý. Hotovo! Stačí už len prísť do nášho strediska a lyžovať. Čakaniu v rade pri pokladni sa úspešne vyhnete.

Pri zakúpení lístka cez náš eshop získate bonus - hodinu lyžovania navyše. Pri kúpe 1-hodinvého lístka teda budete lyžovať 2 hodiny, pri zakúpení 3-hodinového lístka budete lyžovať 4 hodiny a pri zakúpení 5-hodinového lístka budete lyžovaž až 6 hodín! Pri zakúpení lístka na celodenné a večerné lyžovanie hodinový bonus logicky neplatí :)