Dobíjanie skipassov cez internet

Dobíjanie skipassov cez internet


Dobíjanie skipassov cez internet

Novinka zimnej lyžiarskej sezóny 2017/2018!

Prinášame Vám jedinečnú možnosť nestáť v rade pri pokladni a dobiť si svoj skipass v pohodlí domova. Okrem toho získate ako bonus hodinu lyžovania navyše. Dobíjať je možné 2 a 4-hodinové lístky ako aj lístky na večerné lyžovanie

Ako si dobiť skipass cez internet

Dôležité je vlastniť skipass s WTP číslom. Tento skipass je možné zakúpiť u nás v SKI pokladni v sume 3 Eur. Ak vlastníte starý skipass, môžete si ho na pokladni bezplatne vymeniť za nový skipass s WTP číslom. 

Na stránke http://levocskadolina.eskipass.sk/ si potom vyberiete: 

- Typ osoby (dospelý, dieťa)

- Druh skipassu (2 hodiny, 4 hodiny, večerné lyžovanie)

- Dátum, kedy chcete skipass využiť

Po zadaní týchto informácií kliknete na Zistiť cenu a zadajte Číslo karty WTP. Po zadaní čísla z Vašej karty budete presmerovaní na uskutočnenie platby prostredníctvom platobnej brány GoPay. Ak Vám bude po zadaní WTP čísla vypísané chybné hlásenie,musíte v spodnej časti stránky potvrdiť používanie súborov cookies kliknutím na možnosť ,,V poriadku". Po uskutočnení platby Vám na zadaný e-mail prídu 2 správy - Potvrdenie a Informácia o Vašej platbe, kde zistite, či už bola platba uskutočnená. Na základe týchto e-mailov viete, že Váš skipass bol úspešne dobitý. Hotovo! Stačí už len prísť do nášho strediska a lyžovať. Čakaniu v rade pri pokladni sa úspešne vyhnete. 

Pri zakúpení lístka cez náš eshop získate bonus - hodinu lyžovania navyše. Pri kúpe 2-hodinvého lístka teda budete lyžovať 3 hodiny, pri zakúpení 4-hodinového lístka budete lyžovať 5 hodín. Pri zakúpení lístka na večerné lyžovanie hodinový bonus NEPLATÍ!