Cyklisti, vitajte!

Cyklisti, vitajte!


Cyklisti, vitajte!

Sme priateľskí voči cyklistom

Resort Levočská Dolina sa nachádza v krásnej prírode Levočských vrchov, len 7 km od historického centra mesta Levoča. Okolie resortu je obklopené značenými cyklistickými trasami, ktoré sa nachádzajú v bývalom vojenskom priestore. Výlety po týchto cyklotrasách preto so sebou prinášajú aj určitú dávku tajomstva a poznávania minulosti. 

Náš resort sa v minulom roku zaradil medzi zariadenia priateľské voči cyklistom a to získaním certifikátu Vitajte, cyklisti! Zariadenie ponúka návštevníkom široké spektrum služieb: ubytovanie, stravovanie, wellness služby, masáže, prevádzkujeme tiež bowling bar, lyžiarske stredisko, biokúpalisko, rybník určený na rybolov bez rybárskeho lístka a požičiavame horské bicykle a elektrobicykle. 

Okrem možnosti zapožičania bicyklov ponúkame cyklistom možnosť zapožičania základného náradia pre drobné opravy bicykla či možnosť umytia znečisteného bicykla po náročnej cyklotúre. K dispozícií máme tiež cyklomapy okolia. 

Záujemcom o pobyt v našom zariadení ponúkame viacero pobytových balíčkov, ktoré nájdete na našej stránke https://zlavy.levocskadolina.sk/Nachádza sa tu balíček s možnosťou zapožičania bicykla, wellness balík či pobytový balík so vstupom na naše biokúpalisko. 

Ak Vás Resort Levočská Dolina zaujal, rezervujte si termín Vašej cyklo dovolenky na recepcií: recepcia@levocskadolina.sk alebo telefonicky na tel. čísle +421 911 789 636. 

V prípade záujmu o skupinové pobyty prípadne o vytvorenie špecifického balíčka kontaktujte naše marketingové oddelenie: marketing@levocskadolina.sk, 0911 015 952

Aké cyklotrasy sa nachádzajú v našom okolí? Podrobnejšie informácie nájdete na: http://www.vitajtecyklisti.sk/cyklotrasy/17-spis.html alebo na http://www.mountainbiking.sk/sk/zoznam-cyklotras