O resorte Resort Levočská Dolina

Resort Levočská Dolina ponúka svojim hosťom široké spektrum služieb počas celého roka. Okrem ubytovania a reštaurácie prevádzkuje aj wellness centrum, biokúpalisko, rybník určený na lov rýb, lyžiarske stredisko, bowling bar a menšiu posilňovňu.

Viac info

Sezónna ponuka Akciové pobyty

Využite z ponuky našich sezónnych pobytov, v balíkoch služieb so vstupmi do kúpaliska, polpenziou alebo ski pasmi. Nechajte sa inšpirovať. 

Viac info

Ubytovanie Penzión & Chaty

Ubytovanie v Levočskej doline sa vyníma v priam nedotknutej prírode. Resort ponúka ubytovanie v 3 chatách a penzióne priamo pod lyžiarskym svahom.

Viac info

Gastronómia Reštaurácia a kaviareň

Výborná kuchyňa a štýlová reštaurácia poskytnú príjemný zážitok z gastronómie. Reštaurácia s výhľadom na lyžiarsky svah prináša pestrú ponuku výborných jedál a špecialít, ktoré nájdete v našom a la carte jedálnom lístku.

Viac info

Denné menuAktuálna denná ponuka

Reštaurácia Resort Levočská Dolina sa nachádza v krásnom prostredí Levočských vrchov, len pár kilometrov od historického mesta Levoča. Ponúka pestrú ponuku vynikajúcich jedál a špecialít, ktoré sú pripravované z čerstvých, kvalitných surovín od lokálnych dodávateľov.

Viac info

Relax centrum Wellness & Bazén

Wellness centrum sa nachádza v hlavnej budove Resortu Levočská Dolina. Tvorí ho krytý bazén, 2 sauny (fínska, infra), oddychová miestnosť a ľadové vedro pre prekrvenie organizmu.

Viac info

Šport Bowling

V popoludňajších a nočných hodinách je pre ubytovaných hostí ako aj širokú verejnosť otvorený bowling bar. Nachádzajú sa v ňom 2 bowlingové dráhy, billiard, šípky, stolný futbal či play station. 

Priestor bowling baru je možné využiť aj na usporiadanie menších rodinných osláv či školení. Maximálna kapacita priestoru v bowling bare je 40 ľudí.

 
Viac info

Cyklistika Bicykle a kolobežky

Preferujete aktívny oddych? V tom prípade sú pre vás cyklotrasy v okolí Levočskej Doliny ako stvorené. Strávte príjemné a spoločné chvíle s rodinou a priateľmi športovo. Okolie Levočských vrchov ponúka trasy pre rekreačných, ale aj pre pokročilých cyklistov. Nachádzajú sa tu horské, ale aj cestné trasy, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Viac info

Lyžovanie a snowboard Lyžiarske centrum

Lyžiarske stredisko Resortu Levočská Dolina je vhodné pre náročných aj menej zdatných lyžiarov. Tvoria ho 4 zjazdovky (detská 270 m, pretekárska 850 m, rodinná 1050 m a traverz 1130 m), ktoré sú pravidelne upravované a zasnežované technickým snehom. 

Viac info

Skupinové podujatia Rodinné a firemné podujatia

Resort Levočská dolina ponúka ideálny priestor na organizovanie malých a stredne veľkých rodinných aj firemných akcií a eventov. K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 70 osôb, bowling s kapacitou 40 osôb, salónik s kapacitou 10 osôb a reštaurácia SKI s kapacitou 100 osôb.

 
Viac info

Ponuka práce Kariéra

Resort Levočská Dolina je stále sa rozvíjajúci Resort a dobré meno staviame na kvalitných službách. 

 

Viac info

Kontatné údaje Kontakt

Recepcia rezortu nie je k dispozícii nepretržite. Sme vám však kedykoľvek k dispozícii na kontaktných číslach a e-mailoch a dostupnosť ubytovacích kapacít si môžete po novom overiť aj online na našom webe. 

Viac info
LEVOČA

Zima na svahu 2024

08.01.2024 - 23.02.2024

od
Späť na balíky
Akciový pobyt

Zima na svahu 2024

Resort Levočská Dolina sa nachádza v srdci Slovenského raja, len kúsok od historického mesta Levoča. Ponúkame vám zimný pobytový balík, ktorý zahŕňa všetko, čo potrebujete na dokonalú relaxačnú a športovú dovolenku.

V cene pobytu je zahrnuté:

 • Pobyt na 2 alebo 3 noci vo zvolenom type ubytovania
 • Raňajky a večere formou bufetu
 • Vstup do posilňovne na 2 hodiny grátis denne
 • 20% zľava na wellness
 • 20% na bowling
 • Celodenný skipas podľa počtu dní pobytu
 • Bezplatné wifi
 • Bezplatné parkovanie

Wellness centrum

Náš wellness centrum je ideálnym miestom na relax a načerpanie energie. Nájdete tu bazén s protiprúdom, saunu, relaxačnú zonu.

Zimné športy

V Resorte sa nachádza lyžiarske stredisko Levočská dolina s 10 km zjazdoviek rôznych obtiažností. Ponúkame vám aj požičovňu lyží a snowboardov.

Historické mesto Levoča

Levoča je historické mesto s bohatou kultúrnou a architektonickou históriou. Navštívte napríklad gotický kostol sv. Jakuba, ktorý je na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Ako si užiť vašu zimnú dovolenku v Levočskej doline:

 • Ráno sa zobudte v pohodlí svojho ubytovania a začnite deň raňajkami formou bufetu.
 • Potom sa vyberte na svah a užívajte si lyžovanie alebo snowboarding počas celého dňa a večera.
 • Po návrate z kopca sa zastavte vo wellness centre a relaxujte v bazéne alebo saune.
 • Večer si vychutnajte chutné večere.

Objednajte si svoj pobyt ešte dnes a užite si dokonalú zimnú dovolenku v Levočskej Doline!

Rezervovať tento balík

Základné info k pobytu

Check-in od 14:00
Check-outdo 10:00
Storno podmienky

V prípade, že v online rezervácií, last minute ponuke alebo akciovom pobyte nie je dohodnuté inak, platia všeobecne záväzné storno podmienky nasledovne:

 • viac ako 30 dní pred nástupom: bez storno poplatku
 • 15 - 30 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok je 30% celkovej ceny pobytu
 • 10 - 15 dní pred nástupom na pobyt storno poplatok je 50% celkovej ceny pobytu
 • 3 - 10 dní pred nástupom na pobyt: 70% celkovej ceny pobytu
 • menej ako 3 dni pred nástupom na pobyt: 100% celkovej ceny pobytu
Pobyt s deťmi

Deti sú v našom hoteli vítané. Do 3 rokov majú nárok na ubytovanie zdarma pri využití existujúcich lôžok dospelých. Pri starších deťoch sa cena za pobyt vypočíta vo web bookingu podľa typu pobytu. Prejdite do online rezervácie a zadajte počet a vek detí.

Parkovanie počas pobytu

Počas pobytu je parkovanie bezplatné pre všetkých našich hostí. Rezervácia parkovacieho miesta nie je potrebná.

Domáci miláčikovia

V Resorte Levočská Dolina sú vítaní aj vaši domáci miláčikovia.

Rýchla otázka k pobytu
Odoslať
Garantujeme najlepšiu cenu!

Už odosoba/noc

Rezervovať

Najvýhodnejšie ponuky na webe

Okamžité potvrdenie pobytu

Bezpečná online platba

Atrakcie a zážitky

Výborná lokalita Vám prináša nekonečné možnosti aktivít a zážitkových výletov v blízkom okolí a v samotnej Levočskej Doline.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím